Żwirek silikonowy dla kota My Friend

My Friend Silica to innowacyjne podejście do higieny kocich kuwet, oparte na naturalnej mocy krzemionki. Krzemionka, minerał podobny do szkła obecny w większości plażowego piasku, stanowi rdzeń naszych silikonowych żwirek dla kotów. Jest to niezwykle chłonna substancja, co sprawia, że doskonale sprawdza się w wychwytywaniu moczu w kuwetach.

Dzięki kulkom krzemionkowym w żwirku My Friend Silica nie musisz już zbierać dużych grudek moczu, ponieważ absorbują go w całości. Dodatkowo, aktywnie działają chemicznie, eliminując nieprzyjemne zapachy, co sprawia, że codzienna pielęgnacja kuwety staje się łatwa i przyjemna.

Nasz bezpyłowy i bezzapachowy żwirek silikonowy to produkt klasy Super Premium. Zastosowanie technologii Absorb-Booster pozwala na pochłanianie nawet do 130% wilgoci, co czyni go niezwykle skutecznym w utrzymaniu kuwety w idealnej czystości. Antybakteryjne właściwości żwirku skutecznie redukują bakterie, dbając o zdrowie kota i zapewniając spokój właścicielowi.

Ponad 98% czystej, naturalnej krzemionki zawartej w żwirku My Friend Silica potwierdza nasze zobowiązanie do jakości. Składniki są w 100% pochodzenia naturalnego, co sprawia, że żwirek jest całkowicie bezpieczny dla zwierząt domowych. Nasza specjalnie opracowana formuła żwirku eliminuje obawy dotyczące substancji toksycznych czy szkodliwych wypełniaczy, co pozwala na spokojne korzystanie z kuwety i zapewnia bezpieczeństwo zarówno dla kota, jak i jego opiekuna. W My Friend Silica łączymy innowacyjność z troską o dobrostan zwierząt, tworząc wyjątkowe doświadczenie w dbaniu o higienę kociej kuwety.

No Comments Yet.

Leave a comment