Coś więcej o nas

Kim jesteśmy

1
Nasza firma istnieje od 2002 roku

Nieustannie uczymy się jak najlepiej dbać o zwierzęta naszych przyjaciół i naszych klientów.

2
Jakość oferowanych produktów jest najważniejsza

Chcemy oferować tylko sprawdzone dobre karmy i przysmaki dla psów i kotów.

3
Sprawdzeni międzynarodowi dostawcy

Żeby zagwarantować naszym zwierzęcym podopiecznym najlepsze karmy wybieramy tylko sprawdzonych dostawców.

Co oferujemy

O nas & co oferujemy

Genus to firma, która oferuje najzdrowsze karmy i przysmaki dla psów i kotów, stworzone zgodnie z najnowszymi światowymi recepturami. Nasze produkty są wytworzone z najwyższej jakości składników w renomowanych fabrykach rozlokowanych na całym globie.

Nasza firma ma bogate doświadczenie, istniejąc na rynku od 2007 roku. Przez ten czas specjalizujemy się w wyszukiwaniu i wyborze tylko tych marek karm i przysmaków, które gwarantują najwyższą jakość używanych składników. Dodatkowo, produkty te muszą być wytwarzane przez renomowanych, certyfikowanych producentów w ich nowoczesnych fabrykach.

Naszym celem jest zapewnienie, że zwierzęta domowe otrzymują pełnowartościowe żywienie, oferując Wam produkty o potwierdzonej jakości. Posiadamy głęboką wiedzę na temat żywienia zwierząt domowych, którą zdobywamy przez lata praktyki, wspomaganej najnowszymi badaniami naukowymi.

Warto podkreślić, że producenci i marki karm, z którymi współpracujemy, istnieją na rynku od wielu lat i cieszą się doskonałą reputacją. Nasi partnerzy pochodzą z różnych regionów świata, takich jak Kanada, Niemcy, Francja, USA, Szwajcaria, Malta, Finlandia, oraz Azja. Dzięki długotrwałemu doświadczeniu nasi dostawcy stale dostarczają nam produkty o coraz wyższej jakości, opierając się na najnowszych badaniach dotyczących prawidłowego żywienia zwierząt.

Nasza główna strategia skupia się na tym, aby nasze karmy były łatwo przyswajalne przez naszych psich i kociarskich towarzyszy, gwarantując im zdrowie i kondycję. Dla nas kluczowe jest nie tylko stosowanie wysokiej jakości składników, ale także produkcja w sprawdzonych, nowoczesnych fabrykach, co zapewnia bezpieczeństwo i skuteczność naszych produktów.

read more

Psy

  • In faucibus

    Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed blandit massa...

  • In faucibus risus

    Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed blandit massa...