Jak dbamy o psy i koty

Musimy mieć pewność, że Państwa zwierzęta domowe są dobrze i zdrowo żywione, zapewniając Wam produkty o gwarantowanej jakości.

Nasza wiedza o żywieniu zwierząt domowych oraz doświadczenie naszych dostawców karm dla psów i kotów jest budowana przez długoletnią praktykę stale wspieraną najnowszymi badaniami naukowymi.

Warto wiedzieć, że współpracujący z nami producenci i ich marki karm istnieją na rynku od wielu lat i cieszą się doskonałą opinią. Nasi partnerzy pochodzą z całego świata, współpracujemy z firmami z Kanady, Niemiec, Francji, USA, Szwajcarii, Malty, Finlandii oraz z Azji. Dzięki długoletniej historii i doświadczeniu nasi dostawcy potrafią dostarczać nam produkty coraz lepszej jakości, tworząc receptury oparte na aktualnej wiedzy o prawidłowym żywieniu zwierząt.

...czym się kierujemy w Genus?

Nie ulegamy chwilowym modom, nie wierzymy w rankingi karm, unikamy niesprawdzonych receptur i dostawców, którzy nie posiadają odpowiedniego zaplecza produkcyjnego lub też nie używają dobrej jakości surowców lub nie gwarantują dobrej kontroli jakości produkcji.
Opieramy się na wiedzy międzynarodowego zespołu weterynarzy, biologów i ekspertów żywieniowych, którzy od wielu lat pracują z nami w celu dostarczania jak najlepszych karm dla kotów i psów.

Jesteśmy dumni z produktów, które mamy w swojej ofercie, ponieważ przyczyniają się do lepszego standardu życia naszych podopiecznych psów i kotów.
Oferowane przez nas karmy kocie i psie zawierają najlepszej jakości białko pochodzące z różnych rodzajów mięs np. jagnięciny, ryb, kaczki, łososia, bizona, dziczyzny, kurczaka, indyka … oraz zawsze zawierają wysokiej jakości tłuszcz np. z ryb, oleju Canola.